Availability: In Stock

Shqipëria dhe fuqitë e mëdha 1878-1918

Autor: Elena Kocaqi
SKU: 9789928461605

1,500L

Fuqitë e Mëdha të ” Koncertit Evropian” kishin interesat të ndryshme në Ballkan , të  cilat pasqyroheshin në qëndrimin që ato mbanin në përgjithsi ndaj këtij rajoni dhe konkretisht ndaj shqiptarëve .

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

544

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Shqipëria dhe fuqitë e mëdha 1878-1918”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *