Availability: In Stock

Te Vertetat E Luftes Sime

Autor: Kadri Cakrani
SKU: 9789928313522

2,000L

“Asnje nuk e ndjen dot sa peshon Atdheu ,po nuk ishe jashte tij, sikur se asnjerit nuk i dhemb jashte tij po nuk ke lene pjesen tende atje.Keta jane atdhetaret , qe shpirti udheton me vendin e tyre dhe zemra u rreh per te ne cdo gje ,le te jene mijra kilometra larg.”

Kadri Cakrani

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

711

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Te Vertetat E Luftes Sime”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *