Availability: In Stock

GRUPI NR.1 I VAJZAVE NE K-POP

Autor: Adrian Besley
SKU: 9789928361370

1,000L

Takoni BLACKPINK -vajzat me te guximtare dhe me elegante. Ky liber eshte udhezuesi me gjitheperfshires per grupin e vajzave qe po e perpin boten sa hap e mbyll syte.

Përshkrim

Njihuni me Jisoo-n, Jennie-n, Rose-n dhe Lisa-n, kater zonjusha jashtezakonisht te talentuara,te cilat kendojne ,kercejne ,repojne dhe duken te mrekullueshme teksa e bejne kte- ndaj tani per tani jane nje nga grupet me te njohurra te muzikes pop.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

195

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “GRUPI NR.1 I VAJZAVE NE K-POP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *