Availability: In Stock

Si ta shërosh jetën

Autor: Louise L.HAY
SKU: 9789951660501

700L

Një libër i shitur në mbi 50 milionë kopje në mbarë botën. Louise Hay sjell përvojat e saj të cilat, me ndihmën e forcës së mendjes dhe të mendimit pozitiv, nga një jetë e rrënuar e çuan në piedestal, madje duke mposhtur edhe sëmundjen e kancerit pa ndonjë trajtim mjekësor.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

222

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

2 shqyrtim për Si ta shërosh jetën

  1. Tracey Sumerix

    This article has given me new perspective on the matter, much appreciated.

  2. Erin Byrum

    I admire your enthusiasm for sharing knowledge with your readers. Thanks for all that you do.

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *