Availability: In Stock

Urtesia shekullore dhe qeverisja

Autor: Xi Jinping
SKU: 01639

2,000L

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

456

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Urtesia shekullore dhe qeverisja”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *