Availability: In Stock

Shoqeria periferike

Autor: Artan Fuga
SKU: 978-9928-325-01-3

1,200L

Si u pasuruan shitësit, drejtorët e vegjël dhe sekretarët e partisë të ndërmarrjeve të kohës të komunizmit? Pse ligji për tokën e shkatërroi përgjithmonë ekonominë dhe shtetin shqiptar?

Kategoria: , ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

410

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shoqeria periferike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *