Availability: In Stock

Sekretet e familjes Tajd

Autor: Hannah Richel
SKU: 9789928366443

1,300L

Sekretet e familjes Tajd është një dramë familjare që të trondit e të jep shpresë. Çdo familje ka sekretet e saj.Disa janë të vogla, si të tregosh një gënjeshtër të bardhë ose të përgjosh pas një dere. Të tjerat janë më të rënda, si pabesia dhe tradhtia.Kurse disa sekrete janë aq të tmerrshme, sa duhen fshehur në një vend të thellë dhe të errët, sepse, nëse do të dilnin ndonjëherë në dritë, me siguri do ta dërrmonin një familje…

Kategoria: ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

428

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sekretet e familjes Tajd”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *