Availability: In Stock

Kopshti prej qelqi

SKU: 9789928335708

800L

“Kopshti prej qelqi” është edhe një letër imagjinare nga Lastoçika, e rritur tashmë, për prindërit e saj. Dhimbja prej braktisjes, mungesa e dashurisë dhe butësia amësore janë plagë që nuk shërohen.

Kategoria: ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

200

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kopshti prej qelqi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *