Availability: In Stock

Lepurushi i mallkuar

Autor: Bora Chung
SKU: 9789928354907

810L

E hutuar, gruaja e tij kërkoi ndihmë dhe një grup infermierësh nxituan brenda duke u orvatur ta përmbanin. Burri rezistoi, teksa bërtiste diçka të pakuptimtë rreth lepurushëve.

Kategoria: ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

255

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Lepurushi i mallkuar”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *