Availability: In Stock

Prek, Ndiej, Dëgjo: Kafshët Gazmore

SKU: 978-9928-287-89-2

1,500L

Ky libër do t’i argëtojë pa masë vogëlushët tuaj. Jo vetëm që është plot ngjyra dhe me ilustrime që i tërheqin sapo ta shfletojnë, por ata edhe mund të ledhatojnë, të prekin e të dëgjojnë… Ja, të provojnë të prekin hundën e qenushit, të fërkojnë bishin e miushit, të ledhatojnë maçokun dhe zogun pushverdhë, të shtypin barkun e arushit, të gudulisin majmunkën dhe të dëgjojnë fjalët e tyre. Është edhe lojë, edhe mësim.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Prek, Ndiej, Dëgjo: Kafshët Gazmore”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *