Availability: In Stock

Miushi Moli

SKU: 9789928384089

200L

Seria: Miqtë e fermës – Miushi Moli

Seria “Miqtë e fermës” ju sjell gjashtë libra të këndshëm me forma e ilustrime gjithë ngjyra që të vegjlit tuaj mund t’i shfletojnë vetë. Historitë e shkurtra e gazmore do t’i ndihmojjnë fëmijët t’i njohin edhe më mirë kafshët. Mblidhni një pas një “Qenushi Roki”, “Kotelja Kiti”, “Pula Koko”, “Rosaku Pinpon”, “Miushi Moli” dhe “Lopa Mumu”.

Certifikuar për sigurinë nga BE

Category:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Miushi Moli”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *