Availability: In Stock

PËRRALLA PËR DJEM

SKU: 978-9928-287-07-6

1,000L

Ky libër me format mjaft të këndshëm përmban 25 fabula e përralla për djem. Jo se vajzat nuk mund ta shfletojnë e ta lexojnë e nuk do të kënaqen me të, por djemtë, është e sigurt që do ta gjejnë veten shumë mirë në secilën prej tyre. Fabulat e Ezopit, të La Fontenit, të Samaniegos, seria e përrallave me qenushin Kiko etj., janë përshtatur mjaft mirë për moshën e vogëlushëve tuaj dhe janë që të gjitha të shoqëruara me ilustrime të bukura.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “PËRRALLA PËR DJEM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *