Availability: In Stock

si te behesh stiliste?

SKU: 978-9928-384-10-2

500L

Kur nuk luan me Barbin, krijo me të. Libri “Si të bëhesh stiliste?” e ndihmon fëmijën tuaj të çlirojë fantazinë e stilimit me mjetet më të thjeshta. Plot me modele, pëlhura në letër, aksesorë dhe situata të ndryshme, Barbi do të ketë gjithmonë diçka të veçantë për të veshur, krijuar nga duart e fëmijës suaj, falë këtyre librave didaktikë që zhvillojnë fantazinë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “si te behesh stiliste?”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *