Availability: In Stock

Pasi dielli bie

Autor: Jonas Eika
SKU: 9789928368089

1,100L

Letërsia politke nuk supozohet të jetë kaq personale . Satirat nuk supozohet të jenë kaq zemërthyese . Surrealizmi nuk supozohet të jetë kaq i vërtetë . Ndjeshmëria shoqërore nuk supozohet të jetë kaq argëtues . Me lojëra shpejtësie dhe goditje drejt e në zemër , “Pasi dielli bie” i bën të gjitha këto duke lënë një gjurmë të pashlyeshme në atë që quajmë letërsi.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

167

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pasi dielli bie”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *