Availability: In Stock

Ku po shkon pa dashuri

Autor: Sefedin Çela
SKU: 9789928234810

1,000L

Autori sjell kujtimet dhe përjetimet e tij ; ngjarje e njerëz që i ka parë me sy e dëgjuar me veshë . Por këto , edhe pse janë krejt të verifikueshme ; ngjarje e persona realë, të afërm , miq apo kolegë e shokë të autorit , janë përshkruar e portretizuar aq bukur , aq e saktë dhe aq me dashuri , sa nuk mund të mos emocionohesh si të gjendesh në mediumet e artit .

Kategoria: ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

336

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ku po shkon pa dashuri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *