Availability: In Stock

Pallati prej letre

SKU: 9789928005298

1,200L

Një mëngjes të mrekullueshëm gushti, Eli Bishop niset të notojë në liqenin poshtë “Pallatit prej letre” – shtëpia e pushimit të familjes së saj në Kejp Kod. Kur zhytet nën ujë, përjeton sërish takimin pasionant të një nate më parë, në qoshen e shtëpisë që di të gjtiha të fshehtat e saj më të errëta, ndërsa i shoqi dhe e ëma bisedojnë me mysafirët brenda… Kështu fillon një shitori që shpaloset në njëzet e katër orë e pesëdhjetë vite, teksa tradhtia tronditëse e Elit e ccon atë drejt vendimit që do t’i ndryshojë jetën.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

436

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Pallati prej letre”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *