Availability: In Stock

Një dashuri transantlantike

SKU: 9789928445667

1,500L

Një dashuri transatlantike përmbledh më shumë se 300 letra dashurie, të shkruara nga  de Beauvoiri për Alegrin, duke krijuar kështu një pikëtakim unik midis kujtimeve personale dhe historisë së botës intelektuale të krahut të majtë me Parisin e pasluftës.

Category:

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

506

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Një dashuri transantlantike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *