Availability: In Stock

Me kë po flet o njeri ?

Autor: Ylli Pango
SKU: 9789928063649

1,200L

Ne kete liber autori sjell refleksione nga jeta e perditshme e secilit prej nesh, per menyren sesi nderveprojme dhe per boten e brendshme shpirterore…

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

320

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Me kë po flet o njeri ?”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *