Availability: In Stock

Nesër një botë e re na pret

SKU: 9789928335968

1,000L

Kjo është historia e çlirimit nga burgu, në maj të vitit 1945, të katër të burgosurve politikë holandezë, në fund të Luftës së Dytë Botërore dhe e kthimit të tyre në Holandë. Kjo është një histori trimërie që do t’ju bëjë të mendoni thellësisht për protagonistët e saj dhe të lëshoni lotët e mirënjohjes për heroizmin e tyre.

Kategoria: ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

280

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Nesër një botë e re na pret”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *