Availability: In Stock

Në kërkim të Xhulias

SKU: 9789928103710

1,000L

Xhulia Sejmur zhduket krejt papritur një ditë më se të zakonshme tetori dhe i dashuri i saj, Uilliam Harris, e gjen veten në një situatë që nuk e kishte menduar kurrë. Tre vitet e kaluara me Xhulian kishin qenë më të lumturat e jetës së tij. Edhe Xhulia kishte qenë e lumtur me të. Ishte ndier me fat që mundi të dashuronte edhe një herë tjetër në jetë. Atëherë, përse braktisi gjithçka?

Kategoria: ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

317

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Në kërkim të Xhulias”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *