Availability: In Stock

Në shtëpinë e pianistit

Autor: Jan Brokken
SKU: 9789928366351

1,250L

Me delikatesë e humanizëm prekës, Brokkeni tregon historinë e një pianisti të madh, të një miqësie, të një epoke të tërë, të një Amsterdami të pas 1968-s, i parezistueshëm për magjinë trasgresive, stimujt kulturorë dhe ankthin libertin.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

376

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

2 shqyrtim për Në shtëpinë e pianistit

  1. Spencer Defina

    I like the approach you share subjects on your blog. Your blogging approach is compelling and educational.

  2. Noah Martincic

    I enjoy the succinct way you present information on your blog. Keep up the fantastic work.

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *