Availability: In Stock

Në shtëpinë e pianistit

Autor: Jan Brokken
SKU: 9789928366351

1,250L

Me delikatesë e humanizëm prekës, Brokkeni tregon historinë e një pianisti të madh, të një miqësie, të një epoke të tërë, të një Amsterdami të pas 1968-s, i parezistueshëm për magjinë trasgresive, stimujt kulturorë dhe ankthin libertin.

Kategoria: ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

376

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Në shtëpinë e pianistit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *