Availability: In Stock

Miti ballaknik te Kadareja

Autor: Ali Aliu
SKU: 9992753064

500L

” Kadareja atdheun e tij , Shqipërinë, dhe njeriun e tij , qenien e tij , i populloi në vetëdijen e lexuesve të vet : si diçka të shenjtë , kurse Shqipërinë , si sinonim të vetmisë ” ( Ante Popovski )

Category:

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

112

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Miti ballaknik te Kadareja”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *