Availability: In Stock

Mesoni të jetoni

SKU: 9789951814096

1,000L

Autorët tregojnë se si është plotësisht e mundur për të kapërcyer stresin , ankthin , dhe frikën e dëmshme . Ai shtyni gjëra deri nesër , muajin tjetër apo vitin tjetër ? Ndryshimi është i domosdoshëm nëse nuk jeni në paqe me veten dhe situatën tuaj .

Informacion shtesë

Autori

,

Gjuha

Nr i faqeve

166

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mesoni të jetoni”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *