Availability: In Stock

Mbylli sytë

SKU: 9789992759798

800L

Çfarë na mungon sot prej romaneve që kemi lexuar në rini? Mbase ajo hareja e zakonshme që na shoqëron pas një ngjarjeje të madhe, me personazhet e saj, deri në rrëqethjen apo përmallimin e faqes së fundit. Njëkohësisht triller dhe roman shoqëror mahnitës, zhytje në shtjellat e unit dhe mekanizëm i përsosur suspansi, Mbylli sytë na kthen kënaqësinë e një leximi magjepsës dhe me frymëmarrje të madhe.

Kategoria: ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

432

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbylli sytë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *