Availability: In Stock

Pertej qytetit

Autor: Erlend Loe
SKU: 9799994346585

500L

I ndërtuar me një ironi të lehtë, që e ndihmon të thotë të vërteta shqetësuese mbi njerëzimin, me një buzëqeshje të natyrshme dhe pa e humbur sensin e masës, Përtej qytetit është romani i parë i përkthyer në Shqipëri i autorit dyzetvjeçar Erlend Loe, që sot është një nga shkrimtarët më popullorë norvegjez.

Kategoria: ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

117

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Pertej qytetit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *