Availability: In Stock

Mbi shpirterore ne art dhe vecanerisht ne pikture

Autor: Kandinksi
SKU: 9789928465542

800L

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

208

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbi shpirterore ne art dhe vecanerisht ne pikture”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *