Availability: In Stock

Marksi në Soho

Autor: Howard Zinn
SKU: 9789928349309

500L

Marksi në Soho është një hyrje e shkëlqyer në jetën e Marksit, në analizën e shoqërisë sipas këndvështrimit të tij, si dhe në pasionin e tij për ndryshime rrënjësore. Po ashtu, Zinn-i na dëften sa të lidhura janë idetë e Marksit me realitetin e botës së sotshme.”

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

80

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Marksi në Soho”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *