Availability: In Stock

Liqeni Tom

Autor: Ann Patchett
SKU: 9789928063861

1,300L

Për të gjithë adhuruesit e letërsisë së Ann Patchett, romani “Liqeni Tom” vjen në gjuhën shqipe më datë 1 Gusht 2023, publikuar në të njëjtën kohë në të gjithë botën! Nga autorja e mirënjohur e romaneve “Shtëpia holandeze” dhe “Bel Canto” vjen një roman me nuanca intelegjente dhe me një rrëfim tepër të sinqertë për familjen dhe për jetën e nënave që kanë jetuar përpara lindjes së fëmijëve të tyre. Një roman elegjiak mbi dashuritë e humbura, dinamikat e të përditshmes dhe historive befasuese.

Category: Tag:

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

475

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Liqeni Tom”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *