Availability: In Stock

Vajzat e zhdukura te Uilloubrukut

SKU: 9789928338693

1,400L

Seixh Uintersi e ka ditur gjithmone se binjakja e saj identike ishte ndryshe nga femijet e tjere. Ato te dyja pelqenin te njejtat gjera,por Rozmaria ishte me delikate,emocionohej me shume,si kur gezohej,edhe kur hidherohej dhe dukej sikur kishte gjithmone nevoje per mbrojtje.

Kategoria: ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

415

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vajzat e zhdukura te Uilloubrukut”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *