Availability: In Stock

Kryengritja e madhe ilire

SKU: 9789951281508

1,800L

Lufta e harruar e Romes ne Ballkan , 6-9 E.S

Category: Tag:

Përshkrim

Hitoria pak e njohur e nje rebelimi te ahper kunder romakeve: “Nje lexim hume i mire per kedo qe interesohet per historine dhe historigrafine e lashte ushtarake”. – The NYMAS Review

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

442

Shtëpia botuese

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kryengritja e madhe ilire”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *