Availability: In Stock

Kompleksi im i Edipit dhe rrefenja te tjera

SKU: 9789928371317

1,500L

Një përmbledhje me tregime që hedh dritë në komplekset më të hershme të njeriut, në ato më të errëtat dhe më të vështirat për t’u kapërcyer.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

566

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kompleksi im i Edipit dhe rrefenja te tjera”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *