Availability: In Stock

Endrrat dhe dashurite e nje jete

Autor: M.Karagacis
SKU: 9789928371348

2,000L

Junkermani ose Getsbi grek tregon ngritjen dhe rrënimin individual e kolektiv të një shoqërie të zvetënuar.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

730

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Endrrat dhe dashurite e nje jete”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *