Availability: In Stock

I marri

Autor: Khalil Gibran
SKU: 9789928444516

500L

Me stilin biblik, mendimin e thellë e fjalën e bukur, shoqërimin e teksteve përgjithsisht me skica të realizuara nga vetë ai dhe i njohur veçanërisht për vepën “Profeti”, Gibran u kthye në një ndër autorët më të lexuar në SHBA e mbarë botën perëndimore, ndërkohë që në vendlindjen e tij në Liban, si atëherë ashtu edhe sot festohet si më i madhi.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

58

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “I marri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *