Availability: In Stock

Dashuria të gjen vetë

Autor: Khalil Gibran
SKU: 9786086660598

700L

Nëse dashuria jua bën me shenjë , ndiqeni atë . Edhe nëse shtigjet e saj janë të vështira dhe të pjerrëta . Nëse ju mbështjell me krahët e saj , bindjuni asaj. Edhe nëse ju plagos shpata e fshehur mes pendave të saj . Nëse dashuria ju flet , besojini.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

185

Shkrimtarët

Shtëpia botuese

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dashuria të gjen vetë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *