Availability: In Stock

Fuqia e Pussy-t

Autor: Kara King
SKU: 9789928005816

1,000L

“Fuqia e Pussy-t” permban 12 sekrete qe do ta shnderrojne cdo grua ne nje lloj femre te forte e te deshirueshme qe mund te marre pa mundim ate qe deshiron nga meshkujt ,perfshi dashurine,respektin dhe marredhenien qe ajo synon.

Category: Tag:

Përshkrim

Ne kete liber do te gjeni leksione te vlefshme qe do t’ju mesojne si te:

Levizni celesin ne trurin tuaj femeror qe te mposhtni meshkujt ne vete lojen e tyre…

Vini ne rresht meshkujt per t’ju bere te tyren dhe per te kerkuar me deshperim vemendjen tuaj…

Sheroheni nga nje zemerthyerje dhe te mos trishtoheni me kurre nga nje mashkull!

Merrni propozimin ,unazen dhe mashkullin e endrrave tuaja!

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

247

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Fuqia e Pussy-t”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *