Availability: In Stock

Dy ese

SKU: 9789928320766

700L

Origjina dhe Parimet e Revolucionit Amerikan krahasuar me Origjinën dhe Parimet e Revolucionit Francez (1800) ndriçon diferencën mes shkaqeve dhe parimeve të dy revolucioneve.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

248

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Dy ese”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *