Availability: In Stock

Koncepti i së drejtës

Autor: L. A. Hart
SKU: 978-99943-83-20-7

1,000L

Koncepti i së drejtës, 1961, konsiderohet si vepra më e rëndësishme origjinale e shkruar ne shekullin XX – të në fushën e filozofisë të së drejtës dhe argumentet e saj ndezën debate të gjera dhe i dhanë hov studimeve të asaj larmie.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

362

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Koncepti i së drejtës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *