Availability: In Stock

Duaje tjetrin

SKU: 9789928342737

1,400L

Përbri teje mund të jetë duke cofur dikush, dhe ty nuk ta ndien fare. Epo mirë, ja, keqardhje, por dhembjet gjithsesi nuk i ndien! Sepse barku yt është në rregull, ja pse.

Gjysmë metri larg teje, tjetrit, të mbytur nga dhembjet e vuajtjet, i përmbyset bota, dhe ti nuk ndien asgjë!

Ky është mjerimi i botës! Mbaje vëth në vesh, bebush. Prandaj ecim kaq ngadalë përpara. Dhe kaq shpejt prapa. A e beson?

Informacion shtesë

Gjuha

Shtëpia botuese

Nr i faqeve

446

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Duaje tjetrin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *