Availability: In Stock

Purgatori

SKU: 9789928366597

1,000L

Në duart e Martínezit, kjo histori dashurie dhe fantazmash shndërrohet në një alegori për historinë politike dhe paaftësinë e një shteti për të integruar të shkuarën e vet me të tashmen.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Purgatori”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *