Availability: In Stock

Ç’ është dashuria

Autor: Enzo Biagi
SKU: 9992747528

600L

Nuk ka ditë kur një burrë dhe një grua të mos shkëmbejnë premtimin fatal të dashurisë: të dua! Një premtim që edhe mund të tradhëtohet, të harrohet, por që nuk kalon pa lënë një kujtim të pashlyeshëm, mall, keqardhje, mbase edhe urrejtje.

Kategoria: ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

158

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ç’ është dashuria”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *