Availability: In Stock

Burgu i shëndetit, Altin Joka

Autor: Altin Joka
SKU: 978-9928-08-650-1

1,500L

Category: Tag:

Përshkrim

Çdo person mund të qëndrojë midis dy rrugëve në cilësinë e shëndetit të tij.

Ose të zgjedhi rrugën që të ofron më shumë jetë, shëndet dhe lumturi edhe pse është rrugë e vështirë.

Ose mund të zgjedhi rrugën e shijeve të fshehura, bukuri shtirëse, plot “mina“ nën tokën ku ecni, që në çdo moment të jetes, mund të shpërthejnë në trupin tuaj duke ju sëmurur apo vrarë përfundimisht.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

368

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Burgu i shëndetit, Altin Joka”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *