Availability: In Stock

Vajzat e Jaltes

SKU: 9789928064066

1,400L

Histori të patreguara më parë për tre vajzat e liderave më të pushtetshëm në periudhën e pas Luftës së Dytë Botërore. Konferenca e Jaltës dhe fati i botës i treguar nga një perspektivë unike nën penën e autores Catherine Grace Katz.

Category: Tag:

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

506

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vajzat e Jaltes”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *