Availability: In Stock

7 Motrat

Autor: Lucinda Riley
SKU: 9789928217912

1,600L

Në këtë roman gjithëpërfshirës epik të dashurisë dhe humbjes – i pari në një seri të re unike dhe magjepsëse prej shtatë librash – Lucinda Riley tregon talentin e saj si shkrimtare, si kurrë më parë.

Kategoria: ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

576

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “7 Motrat”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *