Availability: In Stock

Vetëm për ty

Autor: Iva Nikolli
SKU: 9789928217837

500L

Një roman plot emocion, me një stil të qartë e të thjeshtë, që ka në qendër lidhje familjare e miqësore, dashurinë, sakrificën dhe forcën e madhe për të ecur përpara e për të buzëqeshur, edhe atëherë kur duket se nuk ka më shpresë…

Kategoria: ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

132

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Vetëm për ty”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *