Availability: In Stock

Zëri në kokën tonë

Autor: Ethan Kross
SKU: 9789928265647

1,200L

Një psikolog , fitues i disa çmimeve , zbulon fuqinë  e fshehur të zërit që kemi brenda vetes dhe na tregon se si ta përdorim për të mposhtur ankthin , për të përmirsuar shëndetin fizik dhe mendor , dhe për të forcuar marrëdhëniet me të tjerët .

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

272

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Zëri në kokën tonë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *