Availability: In Stock

Vita Brevis

SKU: 9994332104

600L

” Jeta është kaq e shkurtër , sa nuk na lejohet të japim një gjykim përfundimtar për dashurinë. Së pari , ne duhet të jetojmë , Aurel , dhe pastaj të filozofojmë “

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

176

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Vita Brevis”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *