Availability: In Stock

Virgjëresha shqiptare

Autor: Alice Munro
SKU: 9994374168

300L

Seksualiteti , faktori gjinor dhe roli i tyre në përcaktimin e pozitës shoqërore të femrës që e ngacmoj autoren të shkruaj tregimin Virgjëresha Shqiptare .

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

104

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Virgjëresha shqiptare”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *