Availability: In Stock

Shporta me boçet e bredhit

SKU: 9992743700

500L

Tregime dhe novela të K. Paustovski-it dhe të përkthyer nga përkthyes të ndryshëm si Vedat Kokona, Sokrat Sheperi etj.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

189

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shporta me boçet e bredhit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *