Availability: In Stock

Vetmitari

SKU: 9789928426031

800L

Vetmitari është një nga veprat themelore të kohës sonë , e cila heton dhe detajon sëmundjen e shekullit në të cilin jetojmë .

Kategoria: , ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

156

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vetmitari”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *