Availability: In Stock

Vajzat Perendesha 8 – Meduza shpirtlige

SKU: 9789928184184

550L

Mbretëresha e Ligësisë apo e keqkuptuar? Meduza Gorgon pa dyshim që nuk është pjesë e grupit të personave të admiruar. Me gjarpërinj në kokë dhe një personalitet edhe më gjarpëror, askush në Akademinë e Malit Olimp nuk mburrej se ishte shok për kokë me të. Po thellë në zemër, Meduza dëshiron të përshtatet dhe mendon se zgjidhja e tërë problemeve të veta është pavdekësia, diçka që të gjithë shokët e klasës, bashkë me dy motrat e saj, e kanë. Varësja Pavdekësuese premton ta bëjë realitet këtë ëndërr. Po me çfarë çmimi?

Informacion shtesë

Autori

,

Gjuha

Nr i faqeve

158

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vajzat Perendesha 8 – Meduza shpirtlige”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *